Druk wielkoformatowy

Od kiedy w 1993 roku otworzyliśmy nasz punkt ksero, nieustannie staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów. Nasze usługi skierowane są nie tylko do klientów indywidualnych, którzy odwiedzają nas w celu wydrukowania pojedynczych dokumentów, ale także do pracowni projektowych i architektonicznych, które potrzebują bardziej zaawansowanych usług.

Doświadczenie w branży, wieloletnia obserwacja rynku oraz dostęp do najnowocześniejszych urządzeń takich marek jak Konica Minolta, KIP, Contex czy ES-Te umożliwiają nam wykonywanie nawet najbardziej złożonych zleceń dotyczących druku wielkoformatowego.

Druk wielkoformatowy w ostatnich latach rozwija się niezwykle dynamicznie. Stosowany jest on do produkcji plakatów, plansz, zdjęć oraz różnego rodzaju reklam zewnętrznych i wewnętrznych: banerów, billboardów, grafik czy roll-upów.


Druk wielkoformatowy – dla kogo?

Obecnie druk wielkoformatowy to nie tylko możliwość drukowania materiałów w dużych rozmiarach, ale także doskonała jakość, ostrość i odwzorowanie kolorów. Do klientów najczęściej korzystających z tej usługi w naszym punkcie należą:

  • studenci architektury i urbanistyki lub budownictwa – do strefy wydruków wielkoformatowych często przychodzą studenci sąsiadującej z nami Politechniki Gdańskiej, którzy potrzebują plansz, wizualizacji czy projektów w formacie A2 i wzwyż. Z powodzeniem realizujemy tego typu zlecenia zarówno w kolorze, jak i czarno-białe,
  • pracownicy firm projektowych i architektonicznych – materializujemy projekty graficzne reklam, bannerów oraz plakatów. Specjalizujemy się w szybkim tworzeniu kolorowych plakatów, projektów, plansz i grafik o szerokości do 914 mm i dowolnej długości na papierze 120g. Wielkoformatowe plansze i plakaty wykonujemy o grubości do 1,5 mm,
  • fotografowie – dostęp do zaawansowanego, nowoczesnego sprzętu sprawia, że na dużym formacie możemy wydrukować dowolne zdjęcia, zachowując przy tym ostrość oraz odwzorowanie kolorystyczne. Naszym klientom oferujemy także profesjonalne skanowanie wielkoformatowe.


Usługi dodatkowe

Klientom, którzy zlecają nam realizację druku wielkoformatowego, możemy zaoferować także szereg usług dodatkowych, takich jak:

  • profesjonalne naklejenie odbitki na podłoże wzmacniające produkt, jak np. pianka czy PCV,
  • zgrzewanie, czyli sprawne łączenie większej ilości odbitek,
  • docinanie do niestandardowego, pożądanego przez klienta formatu,
  • laminowanie – zabezpieczenie podłoża odbitki przed uszkodzeniami mechanicznymi, promieniowaniem UV oraz wilgocią.

Przy składaniu bardziej złożonych zamówień wskazana jest osobista wizyta w naszym punkcie ksero, jednak osoby z bardziej odległych części Gdańska lub z poza miasta, dla których dojazd do naszej siedziby może być problematyczny, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.